Õpetajad

Tiina Aasmäe tiina.aasmae@johvipk.edu.ee Rütmika
Margo Ait margo.ait@johvipk.edu.ee Töö- ja tehnoloogiaõpetus
Silja Aluoja silja.aluoja@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, saksa keel
Milvi Autor milvi.autor@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja
Tiina Bogens tiina.bogens@johvipk.edu.ee Matemaatika
Anna Boikova anna.boikova@johvipk.edu.ee Vene keel
Kristi Dietrich kristi.dietrich@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, inimeseõpetus
Jelena Gaitšenja jelena.gaitsenja@johvipk.edu.ee Matemaatika, vene keel
Tiina Gaškov tiina.gaskov@johvipk.edu.ee Bioloogia, keemia, loodusõpetus
Svetlana Jastrebova svetlana.jastrebova@johvipk.edu.ee Inglise keel
Liivi Jõemets liivi.joemets@johvipk.edu.ee Inimeseõpetus
Tairi Karafin tairi.karafin@johvipk.edu.ee Kunst
Anneli Kasela anneli.kasela@johvipk.edu.ee Muusika
Kärt Kask kart.kask@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus, käsitöö ja kodundus
Õnne Kaskema onne.kaskema@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Gisela Kastein gisela.kastein@johvipk.edu.ee Geograafia
Angeelika Kivil angeelika.kivil@johvipk.edu.ee Väikeklasside õpetaja
Kristi Klaamann kristi.klaamann@johvipk.edu.ee Ühiskonnaõpetus, karjääriõpetus
Merlyn Kolde merlyn.kolde@johvipk.edu.ee Matemaatika, loodusõpetus, pikapäevarühma õpetaja
Hanno Koll hanno.koll@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Kaja Kopliorg kaja.kopliorg@johvipk.edu.ee Eripedagoog
Alla Kukoba alla.kukoba@johvipk.edu.ee Inglise keel, saksa keel
Laura Kuusemets laura.kuusemets@johvipk.edu.ee Matemaatika
Priit Käen priit.kaen@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Piret Laidla piret.laidla@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Kaja Laur kaja.laur@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Karolin Luik karolin.luik@johvipk.edu.ee Ajalugu
Annika Neiland annika.neiland@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Külli Nõmmiste kylli.nommiste@johvipk.edu.ee Matemaatika
Krista Odraks krista.odraks@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, inglise keel
Milena Podljaštšuk milena.podljastsuk@johvipk.edu.ee Vene keel
Katrin Pool katrin.pool@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Jelena Prits jelena.prits@johvipk.edu.ee Abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja
Ellen Prunbach ellen.prunbach@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Merike Puusepp merike.puusepp@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Jaana Puust jaana.puust@johvipk.edu.ee  Abiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja
Mait Põdra mait.podra@johvipk.edu.ee Tehnoloogiaõpetus
Anne Raigla anne.raigla@johvipk.edu.ee Eesti keel (varajase keeleõppe pilootprojekti „Professionaalne eestikeelne õpetaja põhikoolis“ raames)
Marika Raudam marika.raudam@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Kadi Rebban kadi.rebban@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Ragne Rostin ragne.rostin@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, kunst
Katrin Rõõmus katrin.roomus@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Evelin Saatman evelin.saatman@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, käsitöö ja kodundus
Kadrin Sarap kadrin.sarap@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Kaisa Seene kaisa.seene@johvipk.edu.ee Eesti keel ja kirjandus
Margot Sepp margot.sepp@johvipk.edu.ee Füüsika, loodusõpetus
Kädi Sisask kadi.sisask@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja
Kersti Smorodina kersti.smorodina@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja,  loodusõpetus
Jelena Soolep jelena.soolep@johvipk.edu.ee Vene keel
Merle Soosaar merle.soosaar@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, ajalugu
Külli Stroo kulli.stroo@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Küllike Šapovalov kyllike.sapovalov@johvipk.edu.ee Muusika
Piibe Talerman piibe.talerman@johvipk.edu.ee Pikapäevarühma õpetaja
Margo Tali margo.tali@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Sigrit Toots-Sinimäe sigrit.toots-sinimae@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja
Natalia Trifonova natalia.trifonova@johvipk.edu.ee Inglise keel
Mari Tuisk mari.tuisk@johvipk.edu.ee Eesti keel, inimeseõpetus, kunst
Kelly Vahejõe kelly.vahejoe@johvipk.edu.ee Inglise keel
Marika Valge marika.valge@johvipk.edu.ee Inglise keel, saksa keel 
Helen Viin helen.viin@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Diana Vähk diana.vahk@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus, rütmika

Ringijuhid

Riina Kull    Klaverisaatja
Küllike Šapovalov  kyllike.sapovalov@johvipk.edu.ee Ringijuht (laste-, mudilas- ja poistekoor)
Priit Käen priit.kaen@johvipk.edu.ee Ringijuht (1. klassi spordiring)
KONTAKTID
Jõhvi Põhikool
Jaama 10
Jõhvi, Ida-Virumaa
41533 Eesti
33 95 790

Arvetekeskus
         johvi.arved@dstream.ee
 
      Koolimaja avatud
​      Jaama 10 
      E-R
      tagumised sissepääsud
      7.30-16.00;
      peauks 8.00-16.00.
     Sompa 5a
      E-R 8.00-16.00.
 
               
​​
TUNDIDE AJAD
1. - 3.  klass + d. ja e. klassid
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
    Söögivahetund
3. 10:40 - 11:25
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:25 - 14:10
7. 14:20 - 15:05

4. - 6. klass
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:20 - 11:05
    Söögivahetund
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:25 - 14:10
7. 14:20 - 15:05
8. 15:15 - 16:00

7.-9. klass
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:20 - 11:05
4. 11:15 - 12:00
    Söögivahetund
5. 12:30 - 13:15
6. 13:25 - 14:10
7. 14:20 - 15:05
8. 15:15 - 16:00
PROJEKTID JA KOOSTÖÖPARTNERID


 

 


 
AVALEHT KOOLIPERE ÕPPIMINE KOOLIELU DOKUMENDID AJALUGU TUNNUSTAME VASTUVÕTT PAKUME TÖÖD