JPK lauatenniseturniir

Tagasi
Sõbranädala raames toimus meie koolis lauatenniseturniir, kus õpilased said võistelda paarismängus. Kokku osales 20 paari ehk 40 õpilast. Õpilased võistlesid erinevates vanusastmetes 4-6 klass, kuhu kuulus 8 paari ja 7-9, kus oli 12 paari. Mängud toimusid läbi turniiritabeli, kus ainult võitjad said edasi järgmisesse vooru ning mäng kestis 11 punktini ja kahe võiduni.
4-6 klassi finaali jõudsid 2 paari, 4.a klassi poisid Kristofer Kuzahmetov ja Triivo Valdmaa ning 5.a klassi tüdrukud Milena Arikainen ja Grete Raketski. Finaal oli väga äge, tüdrukud võistlesid ja andsid endast parimat, kuid Kristofer ja Triivo võidsid tüdrukuid (2-0).
7-9 klassi finaali jõudsid kolm üheksanda klassi paari. Markus Smorodin ja Gregory Johan Lizdenis(9.a), Kusti Kilk ja Rudolf Rostin(9.a, 9.b) ning Kristo Kuzahmetov ja Oskar Merirand (9.a, 9.b). Kuna finaalis oli
kolm paari mängisid nad omavahel. Esimene mäng gruppis, kus mängis Markus ja Gregory Johan , Kristo ja Oskar üksteise vastu. Markus ja Gregory proovisid erinevaid taktikaid, kuid lõppkukovõteks Kristo ja Oskar võitsid (2-0).
Peale poiste kaotust algas Markusel ja Gregoryl mäng Kusti ja Rudolfi vastu. Kuid jällegi vastased olid tugevamad nendest. Mäng lõppes nendega kaotusega (2-0).
Pärast kolmanda koha teada saamist algas finaal. Kusti ja Rudolf mängisid Kristo ja Oskasri vastu. Mõlemad võistkonnad olid väga tugevad ja nende mäng oli väga võrdne. Esimese geimi võidsid Kristo ja Oskar. Teine geim läks väga tasavägiselt. Teise geimi võitsid
siiski Kusti ja Rudolf.
Kolmas geim oli väga närviline Kusti ja Rudolfi jaoks, sest pealtvaatajad olid vastaste poolt. Jällegi mäng oli tasakaalukas, kuid emotsioonide pärast võitsid Oskar ja Kristo selle turniiri.
Turniiri tulemused:
1. koht Oskar M ja Kristo K
2. koht Kusti K ja Rudolf R
3. koht Gregory Johan L ja Markus S
Turniiri korraldas õpilasesindus, eestvedajateks Polina Rjabušenko ja Artur Tšužas.