2017/18

Spordisaavutused

TV 10 Olümpiastarti

Pallivise
(T) vanem vanusegrupp
1. koht Kertu Purgats (7.b)
2. koht Marlen Ööpik (7.b)

(T) noorem vanusegrupp
1. koht Karola Purgats (5.b)
2. koht Elery Kilter (5.a)

(P) vanem vanusegrupp
1. koht Hanno Vesse Mihkelson (7.b)

(P) noorem vanusegrupp
2. koht Ilja Sashkov (5.b)

1000m jooks
(P) vanem vanusegrupp
1. koht  Artur Veskus (7.a)
2. koht Denis Velmar (7.b)

(P) noorem vanusegrupp
1. koht Savva Novikov (5.b)

Kettaheide
(P) vanem vanusegrupp
1. koht Kaspar Käen (6.c)

(P) noorem vanusegrupp
1. koht Savva Novikov (5.b)

(T) vanem vanusegrupp
2. koht Kertu Purgats (7.b)
3. koht Marlen Ööpik (7.b)

600m jooks
(T) vanem vanusegrupp
2. koht Niina Vorobjova (6.b)

(T) noorem vanusegrupp
3. koht Olena Predko (6.b)

Jüripäevajooks

24. aprill 2018
2.-4. klass
1. koht 4.b koosseisus Sasha Bolotov, Kusti Kilk, Oskar Merirand, Arys Irval, Romet Kuznetsov, Markus Põlgaste, Hanna-Maria Peetsalu, Alisa Brenkina, Theresa Tohver, Mirtel Kõue Gamzejev, Alice Kuzmina;
2. koht 4.a;
3. koht 2.a;
4. 3.b, 5. 3.a, 6. 3.c, 7. 2.c, 8. 2.b.
 
5.-6. klass
1. koht 6.b koosseisus Marius Daniel Vähk,Brita Piirsalu, Irena Novožilova, Romek Tarto, Katariina Soolep, Ken Kristjan Prunbach, Olena Predko, Karoliina Kurosu, Niina Vorobjova, Martin Oliver Visnapuu, Andris Parve;
2. koht 5.b;
3. koht 6.a;
4. 6.c, 5. 5.a.

7.-9. klass
1. koht 9.b koosseisus Maribel Mänd, Elen Golberg, Ines Toots, Rasmus Valgemäe, Hedi Leppik, Martin Müüdla, Erich Pullerits, Kris Viira, Elis Lisette Mägi, Karina Helene Sildnik, Roland Raidma;
2. koht 8.b;
3. koht 7.b;
4. 7.a, 5. 9.a.
 

Võrkpalli kooliliiga finaalturniir

10. aprill 2018
2. koht võistkond koosseisus Marina Borisova (8.a), Carmen Kirsika Kuusmik (8.a), Elisabeth Künnapas (8.b), Daniella Aro (8.b), Maria Kelder (8.b), Marlen Ööpik (7.b), Kertu Purgats (7.b)


RIMI jalgpalli osavusfestival

15.02.2018
1. koht võistkond koosseisus Darek Bendi (2.b), Henri Marten Mihkelson (2.a), Andres Kiisel (2.a), Kristofer Kütt (3.a), Arina Esholts (3.c) ja Liisi Kuslap (3.b).

3. koht võistkond koosseisus Ilja Shashkov (5.b), Savva Novikov (5.b), Karl Markus Oimandi (5.b), Karola Purgats (5.b), Elery Kilter (5.a) ja Jasper Jonel Enok (3.a).


Alutaguse Noorte Mängude suusatamine ühisstart

15.02.2018
1. koht Andero Virkebau (3.a)
2. koht Mirell Kuningas (1.a)
2. koht Keitlyn Kuningas (5.b)
2. koht Karolin Moor (6.b)
2. koht Mario Kivil (8.a)
3. koht Markus Moor (3.c)

Alutaguse Noorte Mängude rahvastepall 1.- 3. klassidele

8.02.2018
2. koht võistkond koosseisus Jasper Jonel Enok (3.a), Kevin Vent (3.a), Roland Peet (3.b), Marcus Tera (3.b), Sten Räbin (3.c), Markus Moor (3.c), Karmo Jarko Järving (3.c), Karle Niinepuu (3.b) ja Markus Laanemäe (3.b).
 

Jõhvi Põhikooli II jalgpalliturniir Toila ja Kohtla-Nõmme koolidega

6. veebruar 2018

1.-3. klassid
1. koht Jõhvi Põhikooli II võistkond koosseisus Tamerlan Ametov (2.c), Rodion Ištšik (2.a(, Adrian Lullu (2.a), Henri Marten Mihkelson (2.a), Darek Bendi (2.b), Andres Kiisel (2.a) ja Martin Kont (2.b).

​4.-6. klass
1. koht Jõhvi Põhikooli I võistkond koosseisus Ilja Shaskov (5.b), Romet Silov (5.b), Mathias Mander (5.b), Reino Urlih (6.a) ja Kert Kasemets (6.a).

7.-9. klass 
1. koht Jõhvi Põhikooli I võistkond koosseisus Erich Pullerits (9.b), Richard Tohver (8.a), Roland Raidma (9.b), Martin Müüdla (9.b), Gert Svetlanov (9.a) ja Mario Kivil (8.a).

Alutaguse Noorte Mängude suusatamine (vabatehnika)

25. jaanuar 2018
​3. koht Mariel Ööpik (2.c)

1. koht Andero Virkebau (3.a)
3. koht Markus Moor (3.c)
2. koht  Keitlyn Kuningas (5.b)
3. koht Karolin Moor (6.b)
2. koht Kaspar Käen (6.c)
1. koht  Mario Kivil (8.a)


TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa II etapp

23. jaanuar 2018

50 m tõkkejooks (T) noorem vanusegrupp
3. koht Karola Purgats (5.b)

50 m tõkkejooks (P) noorem vanusegrupp
1. koht Savva Novikov (5.b)

Kaugushüpe (T) noorem vanusegrupp
3. koht Karola Purgats (5.b)

Kaugushüpe (P) noorem vanusegrupp
1. koht Savva Novikov (5.b)

Kuulitõuge (P) noorem vanusegrupp
1. koht Savva Novikov (5.b)

Kuulitõuge (P) vanem vanusegrupp
2. koht Hanno Vesse Mihkelson (7.b)

Kõrgushüpe (P) vanem vanusegrupp
2. koht Hanno Vesse Mihkelson (7.b)


Alutaguse Noorte Mängude suusasprint

17. jaanuar 2018

Andero Virkebau (3.a) 1. koht
Karolin Moor (6.b) 1. koht
Keitlyn Kuningas (5.b) 3. koht.

Võrkpalli kooliliiga maakondlik võistlus 6.-9. klassile (T)

6. detsember 2017

Võistkond koosseisus Marina Borisova (8.a), Daniela Aro (8.b), Maria Kelder (8.b), Kertu Purgats (7.b), Marlen Ööpik (7.b) ja Elisabeth Künnapas (8.b) saavutas 1. koha.


3x3 koolidevaheline korvpall

4. detsember 2017

Võistkond koosseisus Arys Irval (4.a), Mathias Mander (5.b), Karl Aasamets (5.a) ja Oliver Štrik (5.b) saavutas oma vanusegrupis 1. koha.


TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa I etapp

28. november 2017

Teivashüpe (P) vanem vanusegrupp
1. koht Kaspar Käen (6.c)

Kõrgushüpe (T) noorem vanusegrupp
1. koht Karola Purgats (5.b)
2. koht Elery Kilter (5.a)

Kõrgushüpe (P) noorem vanusegrupp
2. koht Savva Novikov (5.b)

50 m jooks (T) noorem vanusegrupp
2. koht Karola Purgats (5.b)

50 m jooks (P) noorem vanusegrupp
1. koht Savva Novikov (5.b)

Kaugushüpe (P) vanem vanusegrupp
3. koht Hanno Vesse Mihkelson (7.b)
 

Alutaguse Noorte Mängude maakondlik rahvastepall 4.-5. klassile

2. november 2017

Tüdrukute võistkond koosseisus Karola Purgats (5.b), Keility Liis Arju (5.b), Emely Raud (5.b), Eleri Kilter (5.a), Arina Šmailo (5.b), Sandra Seppenen (5.a), Merili Lehtlaan (5.a) ja Alesja Šõšova (5.a) saavutas 1. koha.

Poiste võistkond koosseisus Ilja Shashkov (5.b), Mathias Mander (5.b), Savva Novikov (5.b), Oliver Štrik (5.b), Rudolf Rostin (4.a), Andri Amer (4.a) ja Romet Šilov (5.b) saavutas 2. koha.


Ida-Virumaa 6.-9. klasside korvpallivõistlused

14. november 2017

Võistkond koosseisus Reesi Külmhallik (9.a), Carmen Kirsika Kuusmik (8.a), Maria Kelder (8.b), Käthrin Parve (8.b), Daniela Aro (8.b), Kertu Purgats (7.b), Marlen Ööpik (7.b) ja Keitlyn Tellis (8.b) saavutas 1. koha.

12. oktoober 2017

Võistkond koosseisus Andreas Zahharov (8.b), Kermo Vinkler (8.b), Mikk Joonatan Moor (8.a), Mathias Tooming (7.b), Andero Alamets (7.a), Kert Kasemets (6.a), Kaspar Käen (6.c) ja Erki Korka (8.d) saavutas tubli 3. koha.
 

6.-9. klasside meistriliiga jalgpalli finaalvõistlused noormeestele

10. oktoober 2017

Meeskond koosseisus Martin Kruup (8.a), Roland Raidma (9.b), Martin Müüdla (9.b), Kris Viira (9.b), Erich Pullerits (9.b), Richard Tohver (8.a), Maximilian Sokolov (8.a), Gert Svetlanov (9.a) ja Hanno Vesse Mihkelson (7.b) saavutas vabariiklikul finaalvõistlusel tubli 4. koha.

Richard Tohver leidis ära märkimist ka parimate mängijate seas.

Palju õnne!


Alutaguse Noorte Mängude sügiskross

3. oktoober 2017

1.-3. klass (P)
1. koht Andero Virkebau 3.a

4.-5. klass (T)
3. koht Emely Raud 5.b

6.-7. klass (T)
1. koht Brita Piirsalu 6.b
2. koht Marlen Ööpik 7.b
3. koht Niina Vorobjova 6.b

6.-7. klass (P)
2. koht Kaspar Käen 7.b

8.-9 klass (T)
1. koht Pippi Lotta Enok 9.b
3. koht Käthryn Parve 8.b

8.-9. klass (P)
1. koht Martin Kruup 8.a
3. koht Roland Raidma 9.b
 

Ida-Virumaa koolidevahelised jalgpallivõistlused

19. september 2017

Võistkond koosseisus Martin Kruup (8.a), Roland Raidma (9.b), Martin Müüdla (9.b), Karl Johannes Rattasepp (9.b), Erich Pullerits (9.b), Kris Viira (9.b), Maximilian Sokolov (8.a), Gert Svetlanov (9.a) ja Hanno Vesse Mihkelson (7.b) saavutas 1. koha ja pääses üleriigilisele finaalturniirile.


Alutaguse Noorte Mängude teatejooksud

14. september 2017

Maastikuteatejooks 1. koht 1.-5. klass
1. koht 6.-7. klass

Teatejooksud

2. koht 1.-5. klass
1. koht 6.-7. klass

Õpilasvõistlused ja konkursid

Maakondlik 1. klasside loodusmäng

1. koha saavutas meie kooli 1.a klassi võistkond, kus osalesid Leelet Leitud, Markus Eensalu ja Merite Johanna Lizdenis.

Virumaa laste luulevõistlus

Olena Predko 6.b klassist (õp Õnne Kaskema) osales emakeelepäeva hakul Sõmeru Põhikoolis kümnenda Virumaa laste luulevõistluse finaalüritusel väga edukalt. Kohti välja ei antud, kuid paremad omaloomingulised luuletused teemal " Mis on Eesti? Kes on Eesti " kandis ette Rakvere Teatri näitleja Anneli Rahkema. Võiduluuletuste seas oli ka Olena luuletus.


Maakondlik valmide lugemise konkurss

Eesti koduse keelega 9.-10. klassi õpilaste hulgas saavutas 9.b klassi õpilane Geret Filippov (õp Jelena Manuilovitš) Ivan Krõlovi valmiga "Мартышка и очки" 1. koha.

Autahvel

 

1. trimester

Olümpiaadid

I kooliastme matemaatikaolümpiaad

1. klass
1. koht Kamilia Kaiva (1.c) õp Krista Odraks

2. klass
2. koht Deeli Paate (2.b) õp Milvi Autor

3. klass
2. koht Melania Melter (3.b) õp Silja Aluoja
3. koht Jasper Jonel Enok (3.a) õp Kersti Smorodina

Maakondlik 5. klasside õpioskuste olümpiaad

Võistkond koosseisus Paul Pärt (5.a), Keility Liis Arju (5.b), Merily Arus (5.b), Karl Marcus Oimandi (5.b) ja Lisette Uustalu (5.b) saavutas 1. koha.
 

Maakondlik I kooliastme eesti keele olümpiaad

1. klass
2. koht Markus Eensalu (1.a) õp Mari Tuisk
3. koht Marii Toomel (1.b) õp Kristi Dietrich

2. klass
1. koht  Hannaliisa Meder (2.b) õp Milvi Autor
3. koht Karl Erich Allikmäe (2.c) õp Ragne Rostin

3. klass
1. koht Melania Melter (3.b) õp Silja Aluoja
 

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor

5. klass
2. koht Keility Liis Arju (5.b), Paul Pärt (5.a), Sandra Puss (5.a) Õp Inna Linde

8. klass
2.-3. koht Uku Kütt (8.a) õp Inna Linde


Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor

6. klass
3.-4. koht Kert Kasemets (6.a) õp Leigi Molodõk

7. klass
1. koht Robin Lasberg (7.b) õp Leigi Molodõk
2. koht Marii-Heleen Maivel (7.a) õp Leigi Molodõk

8. klass
1.- 2. koht Sirely Veri (8.b) õp Leigi Molodõk
1.- 2. koht Maximilian Sokolov (8.a) õp Leigi Molodõk
3. koht Elisabeth Künnapas (8.b) õp Leigi Molodõk

9. klass
1.- 2. koht Helger Orel (9.a) õp Leigi Molodõk
1.- 2. koht Roland Raidma (9.b) õp Leigi Molodõk
3. koht Dan Voldemar Dehteruk (9.g) õp Leigi Molodõk


Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

7. klass
1. koht Robin Lasberg (7.b) õp Jelena Gaitšenja

8. klass
1.- 2. koht Uku Kütt (8.a) õp Jelena Gaitšenja
3. koht Sirely Veri (8.b) õp Jelena Gaitšenja


Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

6. klass
3. koht Elis Reimann (65.a) õp Tiina Gaškov

7. klass
1. koht Robin Lasberg (7.b) õp Tiina Gaškov

9. klass
2. koht Helger Orel (9.a) õp Tiina Gaškov


Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

Põhikool

3. koht Laura Lang (9.b) õp Tairi Karafin


Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

8. klass
1. koht Sirely Veri (8.b) õp Kristelle Kaarmaa
3. koht Maanus Puust (8.a) õp Kristelle Kaarmaa

9. klass
3. koht Aleksandr Gaitšenja (9.a) õp Kristelle Kaarmaa


Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

9. klass
2. koht Reesi Külmhallik (9.a) õp Riina Vaht
3. koht Arina Mironocheva (9.a) õp Riina Vaht


Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

7. klass
1. koht Robin Lasberg (7.b) õp Hendrik Pillmann

8. klass
2. koht Uku Kütt (8.a) õp Hendrik Pillmann

9. klass
2. koht Helger Orel (9.a) õp Hendrik Pillmann
KONTAKTID
Jõhvi Põhikool
Hariduse 5
Jõhvi, Ida-Virumaa
41534 Eesti
33 95 790

Arvetekeskus
         johvi.arved@dstream.ee
 
      Koolimaja avatud
       E-R 7.00-20.00,
       koolivaheaegadel vastavalt
       vajadusele
 
 

 
TUNDIDE AJAD
1. tund:     08:10 - 08:55
2. tund:     09:05 - 09:50
3. tund:     10:10 - 10:55
4. tund:     11:15 - 12:00
5. tund:     12:20 - 13:05
6. tund:     13:15 - 14:00
7. tund:     14:10 - 14:55
8. tund:     15:05 - 15:50
OTSETEE
Ettevõtlik Kool
 
 

 
Jõhvi Põhikoolis

HITSA serveris

AVALEHT KOOLIPERE ÕPPIMINE KOOLIELU DOKUMENDID AJALUGU TUNNUSTAME VASTUVÕTT