Õpetajad

Tiina Aasmäe tiinaa@johvipk.edu.ee Rütmika
Margo Ait margo.ait@johvipk.edu.ee Töö- ja tehnoloogiaõpetus
Silja Aluoja silja@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, saksa keel
Milvi Autor milvi@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja
Tiina Bogens tiinab@johvipk.edu.ee Matemaatika
Anna Boikova anna.boikova@johvipk.edu.ee Vene keel
Kristi Dietrich kristid@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, inimeseõpetus
Jelena Gaitšenja jelenag@johvipk.edu.ee Matemaatika, vene keel
Tiina Gaškov tiinag@johvipk.edu.ee Bioloogia, keemia, geograafia
Alo Haljand alo.haljand@johvipk.edu.ee Töö- ja tehnoloogiaõpetus
Svetlana Jastrebova svetlana.jastrebova@johvipk.edu.ee Inglise keel
Liivi Jõemets liivi@johvipk.edu.ee Inimeseõpetus, ajalugu
Tairi Karafin tairi@johvipk.edu.ee Kunst
Anneli Kasela annelik@johvipk.edu.ee Muusika
Kärt Kask kart@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus, käsitöö ja kodundus
Õnne Kaskema onne@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Angeelika Kivil angeelika@johvipk.edu.ee Väikeklasside õpetaja
Kristi Klaamann   Ühiskonnaõpetus, karjääriõpetus
Merlyn Kolde merlyn.kolde@johvipk.edu.ee Abiõpetaja
Hanno Koll hanno@johvisport.ee Kehaline kasvatus
Kaja Kopliorg kaja.kopliorg@johvipk.edu.ee Eripedagoog
Alla Kukoba alla.kukoba@johvipk.edu.ee Inglise keel, saksa keel
Laura Kuusemets laura.kuusemets@johvipk.edu.ee Matemaatika
Priit Käen priit.kaen@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Piret Laidla piret.laidla@johvipk.edu.ee Muusika, kehaline kasvatus HEV klassides
Kaja Laur kaja@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Annika Neiland annika@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Toomas Nõmmiste toomas.nommiste@johvipk.edu.ee Ajalugu
Krista Odraks krista@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja
Karis Peetsalu karis.peetsalu@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus (lapsehoolduspuhkusel)
Katrin Pool katrin.pool@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Jelena Prits jelena.prits@johvipk.edu.ee Abiõpetaja
Ellen Prunbach ellen@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja, vene keel
Merike Puusepp merike puusepp@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Jaana Puust jaana.puust@johvipk.edu.ee  Abiõpetaja
Marika Raudam marika.raudam@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Kadi Rebban kadi.rebban@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Anna Rekk anna@johvipk.edu.ee Inglise keel
Ragne Rostin ragne.rostin@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja
Evelin Saatman evelin@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, käsitöö ja kodundus
Kadrin Sarap kadrin.sarap@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Margot Sepp margot.sepp@johvipk.edu.ee Füüsika, loodusõpetus
Kädi Sisask kadi.sisask@gmail.com Klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
Kersti Smorodina kersti.smorodina@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, kunst, informaatika
Jelena Soolep jelena.soolep@johvipk.edu.ee Vene keel
Merle Soosaar merle@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, ajalugu
Külli Stroo kylli.stroo@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Küllike Šapovalov sapovalov@johvipk.edu.ee Muusika
Piibe Talerman piibe@johvipk.edu.ee Abiõpetaja
Margo Tali margo.tali@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Sigrit Toots-Sinimäe   Matemaatika, loodusõpetus, ühiskonnaõpetus
Natalia Trifonova natalia@johvipk.edu.ee Inglise keel
Mari Tuisk mari@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja
Kelly Vahejõe kelly@johvipk.edu.ee Inglise keel
Riina Vaht riina.vaht@gmail.com Geograafia
Marika Valge valgemarika@gmail.com Inglise keel, saksa keel (lapsehoolduspuhkusel)
Helen Viin helen@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Diana Vähk diana.vahk@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus

Ringijuhid

Taivo Aljaste taivo@johvipk.edu.ee Ringijuht (rahvatants)
Voldemar Berelkovski voldemar@johvipk.edu.ee Ringijuht (rahvatants)
Riina Kull    Klaverisaatja
Küllike Šapovalov  sapovalov@johvipk.edu.ee Ringijuht (laste-, mudilas- ja poistekoor)
Priit Käen priit.kaen@gmail.com Ringijuht (1. klassi spordiring)
KONTAKTID
Jõhvi Põhikool
Hariduse 5
Jõhvi, Ida-Virumaa
41534 Eesti
33 95 790

Arvetekeskus
         johvi.arved@dstream.ee
 
      Koolimaja avatud
       E-R 7.00-20.00,
       koolivaheaegadel vastavalt
       vajadusele
 
 

 
TUNDIDE AJAD
1. tund:     08:30 - 09:15
2. tund:     09:25 - 10:10
3. tund:     10:30 - 11:15
4. tund:     11:35 - 12:20
5. tund:     12:40 - 13:25
6. tund:     13:35 - 14:20
7. tund:     14:30 - 15:15
8. tund:     15:25 - 16:10
PROJEKTID JA KOOSTÖÖPARTNERID

 

 


 
AVALEHT KOOLIPERE ÕPPIMINE KOOLIELU DOKUMENDID AJALUGU TUNNUSTAME VASTUVÕTT PAKUME TÖÖD