Olümpiaadid ja ainevõistlused

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor:

7. klass
1. koht Helger Orel (õp Tiina Gaškov)

8. klass
1. koht Linda Kasela  (õp Tiina Gaškov)
5. koht Hanna Liisa Reimann (õp Tiina Gaškov)

9. klass
2. koht Robin Randaru (õp Tiina Gaškov)


Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor:

7. klass
2. koht Reesi Külmhallik (õp Tiina Gaškov)
3. koht Helger Orel (õp Tiina Gaškov)

8. klass
2. koht Linda Kasela (õp Tiina Gaškov)
3. koht Hanna Liisa Reimann (õp. Tiina Gaškov)

9. klass
2. koht Robin Randaru (õp Tiina Gaškov)


Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor:

8. klass
1. koht Robert Pärnpuu (õp Inna Linde)


Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor:

9. klass
3.-4. koht Ilja Boitšuk (õp Anneli Salmistu)


Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor:

6. klass
5. koht Marii Elyse Meos (õp Leigi Molodõk)

7. klass
3. koht Dan Voldemar Dehteruk (õp Leigi Molodõk)

8. klass
1. koht Brigita Kasemets (õp Leigi Molodõk)
4. koht Oliver Villers (õp Leigi Molodõk)
5. koht Kirsika Kont (õp Leigi Molodõk)

9. klass
1. koht Tanel- Kert Visnapuu (õp Leigi Molodõk)
2. koht Robin Randaru (õp Leigi Molodõk)
5.-6. koht Karl- Gerhard Kottise (õp Leigi Molodõk)


Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor:

8. klass
1. koht Linda Kasela (õp Kadri Kivirand)
2. koht Oliver Villers (õp Kadri Kivirand)
3. koht Hanna Liisa Reimann  (õp Kadri Kivirand)
5. koht Laura-Liis Nõmme (õp Dea Proode)

9. klass
3. koht Lilia Goncharenko (õp Kadri Kivirand)
6. koht Robin Randaru (õp Kadri Kivirand)


4.-6. klasside matemaatikaolümpiaad:

4. klass
6. koht Jegor Poludetkin (õp Anneli Salmistu)

5. klass
2. koht Robin Lasberg (õp Jelena Gaitšenja)

6. klass
3. koht Sirely Veri (õp Tiina Bogens)

 


5.-7. klasside inglise keele olümpiaad:

6. klass
2. koht Uku Kütt (õp Inna Linde)

7. klass
1. koht Helger Orel (õp Ly Eero)
KONTAKTID
Jõhvi Põhikool
Hariduse 5
Jõhvi, Ida-Virumaa
41534 Eesti
33 95 790
 
 
      Koolimaja avatud
       E-R 7.00-20.00,
       koolivaheaegadel vastavalt
       vajadusele
 
TUNDIDE AJAD
1. tund:     08:10 - 08:55
2. tund:     09:05 - 09:50
3. tund:     10:10 - 10:55
4. tund:     11:15 - 12:00
5. tund:     12:20 - 13:05
6. tund:     13:15 - 14:00
7. tund:     14:10 - 14:55
8. tund:     15:05 - 15:50
OTSETEE
Ettevõtlik Kool
 
Kiusamisvaba Kool
 

 
Jõhvi Põhikoolis

HITSA serveris

AVALEHT KOOLIPERE ÕPPIMINE KOOLIELU DOKUMENDID AJALUGU TUNNUSTAME VASTUVÕTT