Sport

Alutaguse noorte mängude rahvastepall 1.- 3 klass

1. koht

Hanna- Maria Peetsalu, Adele Olt, Alisia Brenkina, Andra Juusu, Polina Rjabušenko, Lisett Pullerits, Theresa Tohver, Helena Seliverstov


3. koht
Arys Irval, Kusti Kilk, Rudolf Rostin, Oskar Merirand, Ernst Erik Edovald, Kristo Kuzahmetov, Rait Anger
 

Jalgpalli osavusfestivali Ida- Virumaa etapp

3. koht
Arys Irval, Rudolf Rostin, Rait Anger, Kristofer Kütt, Polina Rjabušenko, Lisett Pullerits
 
3. koht
Andris Parve, Kert Kasemets, Martin Oliver Visnapuu, Romek Tarto, Niina Vorobjova, Brita Piirsalu
 


Alutaguse Noorte mängude vabatehnika ühisstart

1. koht
Keitlyn Kuningas
Siimeon Raud


2. koht
Andero Virkebau

3. koht
Karolin Moor

Alutaguse Noorte Mängude vabatehnika eraldistart

1. koht
Andero Virkebau
Keitlyn Kuningas
Kaspar Käen


2. koht
Gregory Johan Lizdenis
Karolin Moor


3. koht
Mariel Ööpik
Mario Kivil

Alutaguse mängud rahvastepallis

Tüdrukud 1. koht
Veroonika Mendes, Doris Pertel, Janelle Meeru, Niina Vorobjova, Emely Raud, Eleri Kilter, Karola Purgats

Poisid 1. koht
Kaspar Käen, Romek Tarto, Andris Parve, Kert Kasemets, Tanel Piiskoppel, Ken Kristjan Prunbach, Savva Novikov, Mathias Mander
 

Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused

Tüdrukud 2. koht
Veroonika Mendes, Doris Pertel, Janelle Meeru, Niina Vorobjova, Emely Raud, Eleri Kilter, Karola Purgats


Alutaguse Noorte Mängude suusasprint

1. koht
Keitlyn Kuningas

2. koht
Pia Kivil

3. koht
Hanna- Maria Peetsalu
Andero Virkebau
Kaspar Käen
Mario kivil

Alutaguse Noorte Mängud

TV 10 Olümpiastardi Ida-Virumaa I etapp

29.11 Ahtme Kergejõustikuhall


1. koht
Vanemate poiste 50 m jooks ja kaugushüpe - Martin Kruup.
Nooremate poiste 50 m jooks ja kõrgushüpe - Kaspar Käen.
Vanemate tüdrukute teivashüpe -  Keitlyn Tellis.

3. koht
Vanemate poiste kuulitõuge - Martin Kruup.
Nooremate tüdrukute 50 m jooks - Emely Raud
Vanemate tüdrukute kaugushüpe - Käthryn Parve.

Maakondlik jooksukrossi võistlus

6. oktoober

1. koht- Niina Vorobjova, Pippi-Lotta Enok, Kaspar Käen.
2. koht- Pia Kivil, Andreas Zahharov.
3. koht- Kathryn Parve,, Melani Nõlvak, Richard Tohver, Oliver Villers.
KONTAKTID
Jõhvi Põhikool
Hariduse 5
Jõhvi, Ida-Virumaa
41534 Eesti
33 95 790
 
 
      Koolimaja avatud
       E-R 7.00-20.00,
       koolivaheaegadel vastavalt
       vajadusele
 
TUNDIDE AJAD
1. tund:     08:10 - 08:55
2. tund:     09:05 - 09:50
3. tund:     10:10 - 10:55
4. tund:     11:15 - 12:00
5. tund:     12:20 - 13:05
6. tund:     13:15 - 14:00
7. tund:     14:10 - 14:55
8. tund:     15:05 - 15:50
OTSETEE
Ettevõtlik Kool
 
Kiusamisvaba Kool
 

 
Jõhvi Põhikoolis

HITSA serveris

AVALEHT KOOLIPERE ÕPPIMINE KOOLIELU DOKUMENDID AJALUGU TUNNUSTAME VASTUVÕTT