Olümpiaadid

I kooliastme matemaatikaolümpiaad

1. klass
1. koht Kamilia Kaiva (1.c) õp Krista Odraks

2. klass
2. koht Deeli Paate (2.b) õp Milvi Autor

3. klass
2. koht Melania Melter (3.b) õp Silja Aluoja
3. koht Jasper Jonel Enok (3.a) õp Kersti Smorodina

Maakondlik 5. klasside õpioskuste olümpiaad

Võistkond koosseisus Paul Pärt (5.a), Keility Liis Arju (5.b), Merily Arus (5.b), Karl Marcus Oimandi (5.b) ja Lisette Uustalu (5.b) saavutas 1. koha.
 

Maakondlik I kooliastme eesti keele olümpiaad

1. klass
2. koht Markus Eensalu (1.a) õp Mari Tuisk
3. koht Marii Toomel (1.b) õp Kristi Dietrich

2. klass
1. koht  Hannaliisa Meder (2.b) õp Milvi Autor
3. koht Karl Erich Allikmäe (2.c) õp Ragne Rostin

3. klass
1. koht Melania Melter (3.b) õp Silja Aluoja
 

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor

5. klass
2. koht Keility Liis Arju (5.b), Paul Pärt (5.a), Sandra Puss (5.a) Õp Inna Linde

8. klass
2.-3. koht Uku Kütt (8.a) õp Inna Linde


Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor

6. klass
3.-4. koht Kert Kasemets (6.a) õp Leigi Molodõk

7. klass
1. koht Robin Lasberg (7.b) õp Leigi Molodõk
2. koht Marii-Heleen Maivel (7.a) õp Leigi Molodõk

8. klass
1.- 2. koht Sirely Veri (8.b) õp Leigi Molodõk
1.- 2. koht Maximilian Sokolov (8.a) õp Leigi Molodõk
3. koht Elisabeth Künnapas (8.b) õp Leigi Molodõk

9. klass
1.- 2. koht Helger Orel (9.a) õp Leigi Molodõk
1.- 2. koht Roland Raidma (9.b) õp Leigi Molodõk
3. koht Dan Voldemar Dehteruk (9.g) õp Leigi Molodõk


Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

7. klass
1. koht Robin Lasberg (7.b) õp Jelena Gaitšenja

8. klass
1.- 2. koht Uku Kütt (8.a) õp Jelena Gaitšenja
3. koht Sirely Veri (8.b) õp Jelena Gaitšenja


Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

6. klass
3. koht Elis Reimann (65.a) õp Tiina Gaškov

7. klass
1. koht Robin Lasberg (7.b) õp Tiina Gaškov

9. klass
2. koht Helger Orel (9.a) õp Tiina Gaškov


Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

Põhikool

3. koht Laura Lang (9.b) õp Tairi Karafin


Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

8. klass
1. koht Sirely Veri (8.b) õp Kristelle Kaarmaa
3. koht Maanus Puust (8.a) õp Kristelle Kaarmaa

9. klass
3. koht Aleksandr Gaitšenja (9.a) õp Kristelle Kaarmaa


Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

9. klass
2. koht Reesi Külmhallik (9.a) õp Riina Vaht
3. koht Arina Mironocheva (9.a) õp Riina Vaht


Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

7. klass
1. koht Robin Lasberg (7.b) õp Hendrik Pillmann

8. klass
2. koht Uku Kütt (8.a) õp Hendrik Pillmann

9. klass
2. koht Helger Orel (9.a) õp Hendrik Pillmann
KONTAKTID
Jõhvi Põhikool
Hariduse 5
Jõhvi, Ida-Virumaa
41534 Eesti
33 95 790

Arvetekeskus
         johvi.arved@dstream.ee
 
      Koolimaja avatud
       E-R 7.00-20.00,
       koolivaheaegadel vastavalt
       vajadusele
 
 

 
TUNDIDE AJAD
1. tund:     08:10 - 08:55
2. tund:     09:05 - 09:50
3. tund:     10:10 - 10:55
4. tund:     11:15 - 12:00
5. tund:     12:20 - 13:05
6. tund:     13:15 - 14:00
7. tund:     14:10 - 14:55
8. tund:     15:05 - 15:50
OTSETEE
Ettevõtlik Kool
 
 

 
Jõhvi Põhikoolis

HITSA serveris

AVALEHT KOOLIPERE ÕPPIMINE KOOLIELU DOKUMENDID AJALUGU TUNNUSTAME VASTUVÕTT