Õpetajad

Tiina Aasmäe tiinaa@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Silja Aluoja silja@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, saksa keel
Milvi Autor milvi@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja
Anna Bendi anna@johvipk.edu.ee Inglise keel
Tiina Bogens tiinab@johvipk.edu.ee Matemaatika
Anna Boikova anna.boikova@johvipk.edu.ee Vene keel
Stepan Bondarenko stepan.bondar@johvipk.edu.ee Töö- ja tehnoloogiaõpetus
Kristi Dietrich kristid@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, inimese- ja ühiskonnaõpetus
Jelena Gaitšenja jelenag@johvipk.edu.ee Matemaatika, füüsika
Tiina Gaškov tiinag@johvipk.edu.ee Bioloogia, loodusõpetus
Liivi Jõemets liivi@johvipk.edu.ee Inimeseõpetus
Kristelle Kaarmaa kristelle@johvipk.edu.ee Keemia
Tairi Karafin tairi@johvipk.edu.ee Kunst
Anneli Kasela annelik@johvipk.edu.ee Muusika
Kärt Kask kart@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus, käsitöö ja kodundus
Õnne Kaskema onne@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Angeelika Kivil angeelika@johvipk.edu.ee Väikeklasside õpetaja
Hanno Koll hanno@johvisport.ee Kehaline kasvatus
Lehar Kumari lehar@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Kaja Laur kaja@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Inna Linde inna@johvipk.edu.ee Inglise keel
Jelena Manuilovitš jelenam@johvipk.edu.ee Vene keel
Leigi Molodõk leigi@johvipk.edu.ee Ajalugu
Annika Neiland annika@johvipk.edu.ee Abiklasside õpetaja
Külli Nõmmiste kyllin@johvipk.edu.ee Matemaatika
Krista Odraks krista@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja
Priit Palmet priit@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Hendrik Pillmann hendrik.pillmann@nooredkooli.ee Geograafia, ühiskonnaõpetus, karjääriõpetus
Katrin Pool katrin.pool@johvipk.edu.ee Abiklasside õpetaja
Jelena Prits jelena.prits@johvipk.edu.ee Abiõpetaja
Ellen Prunbach ellen@johvipk.edu.ee Abiklasside õpetaja
Jaana Puust jaana.puust@johvipk.edu.ee  Abiõpetaja
Marika Raudam marika.raudam@johvipk.edu.ee Abiõpetaja
Kadi Rebban kadi.rebban@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Ragne Rostin ragne.rostin@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja
Evelin Saatman evelin@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, käsitöö ja kodundus
Anneli Salmistu annelis@johvipk.edu.ee Matemaatika
Kadrin Sarap kadrin.sarap@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Margot Sepp margot.sepp@johvipk.edu.ee Füüsika, loodusõpetus (lapsehoolduspuhkusel)
Kädi Sisask kadi.sisask@gmail.com Klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
Kersti Smorodina kersti.smorodina@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, inimeseõpetus, informaatika
Jelena Soolep jelena.soolep@johvipk.edu.ee Vene keel
Merle Soosaar merle@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, inimeseõpetus
Küllike Šapovalov sapovalov@johvipk.edu.ee Muusika
Piibe Talerman piibe@johvipk.edu.ee Abiõpetaja
Anneli Tammetalu anneli.tammetalu@gmail.com Abiklasside õpetaja
Natalia Trifonova natalia@johvipk.edu.ee Inglise keel
Mari Tuisk mari@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja
Kelly Vahejõe kelly@johvipk.edu.ee Inglise keel
Riina Vaht riina.vaht@gmail.com Füüsika
Marika Valge valgemarika@gmail.com Inglise keel, saksa keel
Helen Viin helen@johvipk.edu.ee Abiklasside õpetaja

Ringijuhid

Taivo Aljaste taivo@johvipk.edu.ee Ringijuht (rahvatants)
Voldemar Berelkovski voldemar@johvipk.edu.ee Ringijuht (rahvatants)
Riina Kull    Klaverisaatja
Küllike Šapovalov  sapovalov@johvipk.edu.ee Ringijuht (laste-, mudilas- ja poistekoor)
Priit Käen priit.kaen@gmail.com Ringijuht (1. klassi spordiring)
KONTAKTID
Jõhvi Põhikool
Hariduse 5
Jõhvi, Ida-Virumaa
41534 Eesti
33 95 790
 
 
      Koolimaja avatud
       E-R 7.00-20.00,
       koolivaheaegadel vastavalt
       vajadusele
 
TUNDIDE AJAD
1. tund:     08:10 - 08:55
2. tund:     09:05 - 09:50
3. tund:     10:10 - 10:55
4. tund:     11:15 - 12:00
5. tund:     12:20 - 13:05
6. tund:     13:15 - 14:00
7. tund:     14:10 - 14:55
8. tund:     15:05 - 15:50
OTSETEE
Ettevõtlik Kool
 
Kiusamisvaba Kool
 

 
Jõhvi Põhikoolis

HITSA serveris

AVALEHT KOOLIPERE ÕPPIMINE KOOLIELU DOKUMENDID AJALUGU TUNNUSTAME VASTUVÕTT