Õpetajad

Kaisa Aabna kaisa.aabna@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Airi Aas airi.aas@johvipk.edu.ee Õpetaja abi, pikapäevarühma õpetaja
Tiina Aasmäe tiina.aasmae@johvipk.edu.ee Rütmika
Margo Ait margo.ait@johvipk.edu.ee Töö- ja tehnoloogiaõpetus
Silja Aluoja silja.aluoja@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, ajalugu,
saksa keel
Tiina Bogens tiina.bogens@johvipk.edu.ee Matemaatika
Anna Boikova anna.boikova@johvipk.edu.ee Vene keel
Kristi Dietrich kristi.dietrich@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, loodusõpetus
Jelena Gaitšenja jelena.gaitsenja@johvipk.edu.ee Matemaatika
Tiina Gaškov tiina.gaskov@johvipk.edu.ee Bioloogia
Liivi Jõemets liivi.joemets@johvipk.edu.ee Ajalugu
Pille Jõesaar pille.joesaar@johvipk.edu.ee Füüsika, loodusõpetus, matemaatika
Tairi Karafin tairi.karafin@johvipk.edu.ee Kunst
Anneli Kasela anneli.kasela@johvipk.edu.ee Muusika
Kärt Kask kart.kask@johvipk.edu.ee Käsitöö ja kodundus
Õnne Kaskema onne.kaskema@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Kristi Klaamann kristi.klaamann@johvipk.edu.ee Ühiskonnaõpetus, karjääriõpetus,
inimeseõpetus
Merlyn Kolde merlyn.kolde@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja,
pikapäevarühma õpetaja
Kaja Kopliorg kaja.kopliorg@johvipk.edu.ee Eripedagoog, inimeseõpetus
Priit Käen priit.kaen@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Kaja Laur kaja.laur@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Külli Nõmmiste kylli.nommiste@johvipk.edu.ee Matemaatika, loovtöö alused
Toomas Nõmmiste toomas.nommiste@johvipk.edu.ee Ajalugu
Krista Odraks krista.odraks@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, inglise keel
Kristjan Palm kristjan.palm@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Irina Petrova irina.petrova@johvipk.edu.ee Inglise keel
Milena Podljaštšuk milena.podljastsuk@johvipk.edu.ee Vene keel
Lilian Pärnsoo lilian.parnsoo@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Jelena Prits jelena.prits@johvipk.edu.ee Õpetaja abi, pikapäevarühma õpetaja
Ellen Prunbach ellen.prunbach@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Merike Puusepp merike.puusepp@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Jaana Puust jaana.puust@johvipk.edu.ee  Inimeseõpetus, õpetaja abi, pikapäevarühma õpetaja
Mait Põdra mait.podra@johvipk.edu.ee Tehnoloogiaõpetus
Marika Raudam marika.raudam@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Kadi Rebban kadi.rebban@johvipk.edu.ee <inglise keel
Ragne Rostin ragne.rostin@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, kunst
Jaak Saar jaak.saar@johvipk.edu.ee Ettevõtlusõpe
Evelin Saatman evelin.saatman@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, loodusõpetus, matemaatika, kunst, käsitöö ja kodundus
Kadrin Sarap kadrin.sarap@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Margot Sepp margot.sepp@johvipk.edu.ee Keemia, geograafia, loodusõpetus
Kersti Smorodina kersti.smorodina@johvipk.edu.ee Loodusõpetus, geograafia
Jelena Soolep jelena.soolep@johvipk.edu.ee Vene keel
Merle Soosaar merle.soosaar@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, ajalugu
Külli Stroo kulli.stroo@johvipk.edu.ee Eesti keel, kirjandus
Küllike Šapovalov kyllike.sapovalov@johvipk.edu.ee Muusika
Margo Tali margo.tali@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Julia Tender julia.tender@johvipk.edu.ee Inglise keel
Sigrit Toots-Sinimäe sigrit.toots-sinimae@johvipk.edu.ee Klassiõpetaja, informaatika
Henry Harold Trenholm henryharold.trenholm@johvipk.edu.ee Inglise keel
Kelly Vahejõe kelly.vahejoe@johvipk.edu.ee Inglise keel
Marika Valge marika.valge@johvipk.edu.ee Inglise keel, saksa keel
[lapsehoolduspuhkusel]
Hillevi Velba hillevi.velba@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus
Helen Viin helen.viin@johvipk.edu.ee HEV klasside õpetaja
Diana Vähk diana.vahk@johvipk.edu.ee Kehaline kasvatus, rütmika

Ringijuhid

​​​
Tiina Aasmäe tantsuring tiinaa@johvipk.edu.ee
Annett Timmer tantsuring annet.timmer@johvipk.edu.ee
     
Kristelle Kaarmaa keemiaring kristelle@johvipk.edu.ee
Küllike Šapovalov lauluringid sapovalov@johvipk.edu.ee
Kaja Laur tantsuring kaja@johvipk.edu.ee
Anna Boikova vene keel anna.boikova@johvipk.edu.ee
Jelena Soolep vene keel jelena.soolep@johvipk.edu.ee
Henry Harold Trenholm inglise keel henryharold.trenholm@johvipk.edu.ee
Priit Käen pallimängud priit.kaen@johvipk.edu.ee
KONTAKTID
Jõhvi Põhikool
Jaama 10
Jõhvi, Ida-Virumaa
41533 Eesti
33 95 790

Arvetekeskus
         johvi.arved@dstream.ee
 
      Koolimaja avatud
​      Jaama 10 
      E-R
      tagumised sissepääsud
      7.30-16.00;
      peauks 8.00-16.00.
     Sompa 5a
      E-R 8.00-16.00.
 
               
​​
TUNDIDE AJAD
1. - 3.  klass + d. ja e. klassid
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
    Söögivahetund
3. 10:40 - 11:25
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:25 - 14:10
7. 14:20 - 15:05

4. - 6. klass
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:20 - 11:05
    Söögivahetund
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:25 - 14:10
7. 14:20 - 15:05
8. 15:15 - 16:00

7.-9. klass
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:20 - 11:05
4. 11:15 - 12:00
    Söögivahetund
5. 12:30 - 13:15
6. 13:25 - 14:10
7. 14:20 - 15:05
8. 15:15 - 16:00
PROJEKTID JA KOOSTÖÖPARTNERID



 

 


 
AVALEHT KOOLIPERE ÕPPIMINE KOOLIELU DOKUMENDID AJALUGU TUNNUSTAME VASTUVÕTT PAKUME TÖÖD