Jõhvi Põhikooli Vabalava 2019

Tagasi
Päikeselisel aprillikuu õhtupoolikul oli õhkkond Jõhvi Põhikoolis vabam, kultuursem ning elevam kui muidu. Kooli aulasse kogunesid 16. aprillil kokku julged noored ja põnevil pealtvaatajad, et koos veeta mõnus õhtu Jõhvi Põhikooli Vabalaval. Nii vanemad kui ka nooremad õpilased võtsid üles viisijuppe, tantsisid, mängisid pille ja kandsid ilmekalt ette värsiridu.
Jõhvi Põhikooli õpilasesinduse korraldatud Vabalavale olid kokku tulnud erinevates vanustes julged, andekad noored ning uudishimulik publik. Kevadiselt kaunistatud aula värvus kevadpäikese abiga kuldkollaseks, mis muutis õhkkonna veelgi teemakohasemaks. Laval astusid üles meie kooli õpilased, kes lavakartuse märke välja näitamata sisustasid õhtu mitmete erinevate etteastetega. Esitusi oli erinevaid, õhtu jooksul võis kuulda laule, näha tantse, nautida luulekeelt ning imetleda pillimängu. Mitmed esitajad astusid üles väikeste ansamblitena, mis muutis etteasted veelgi vaheldusrikkamaks, agaramaid õpilasi võis laval näha ka korduvalt. Üllatustest ei tulnud samuti puudust, mitmed esinejad, kes laval üles astusid, pole varem oma talenti teistele näidanud. Just sellised hetked muutsid vabalava kõigile osalejatele omamoodi eriliseks. Õhtust ei saanud osa närvipinge ja konkurents, õhkkond oli ürituse nimest tulenevalt vaba ja mugav. Osalejad tundsid rõõmu teiste julgete kaasõpilaste esituste üle, lauluviise ümiseti kaasa ning iga etteastet lõpetasid suur aplaus ja rõõmuhõisked. Kui kõik esitused lõppenud olid, tantsisid naerusuil õpilased laulude rütmis veel edasi, jagati muljeid, ning õhtu lõpetati mõnusa muusika saatel. 
Jõhvi Põhikoolis toimus sel õppeaastal taaskord üks ettevõtmine, millel on oht kujuneda traditsiooniks. Vabalavast osa võtnud noored tõdesid ürituse lõppedes, et tegemist oli mõnusa õhtuga, millesarnaseid ettevõtmisi võiks veel rohkemgi toimuda. Õhtu jooksul kostuv muusika ning kiirelt tõusev meeleolu muutsid olemise nauditavaks ja mugavaks kõigile osalejatele. Etteastetele järgnevad emotsioonid, toetus ja rõõm jäävad noori saatma veel kauaks, sest Vabalava oli üritus, mida sellest osa saanud inimesed niipea ei unusta.

Jõhvi Põhikooli õpilasesinduse nimel
Sirely Veri

Rohkem pilte galeriis.


KONTAKTID
Jõhvi Põhikool
Hariduse 5
Jõhvi, Ida-Virumaa
41534 Eesti
33 95 790

Arvetekeskus
         johvi.arved@dstream.ee
 
      Koolimaja avatud
       E-R 7.00-20.00,
       koolivaheaegadel vastavalt
       vajadusele
 
 

 
TUNDIDE AJAD
1. tund:     08:30 - 09:15
2. tund:     09:25 - 10:10
3. tund:     10:30 - 11:15
4. tund:     11:35 - 12:20
5. tund:     12:40 - 13:25
6. tund:     13:35 - 14:20
7. tund:     14:30 - 15:15
8. tund:     15:25 - 16:10
PROJEKTID JA KOOSTÖÖPARTNERID

 

 


 
AVALEHT KOOLIPERE ÕPPIMINE KOOLIELU DOKUMENDID AJALUGU TUNNUSTAME VASTUVÕTT PAKUME TÖÖD