7.a ekskursioonil Lätis

31.05-01.06 käis 7.a kooliaasta lõpureisil Lätis. Seekord korraldasid reisi kaks õpilast, Mirell ja Leelet, enda loovtöö raames. Veetsime Lätis kaks imetoredat päeva, mis olid täis erinevaid ja vahvaid seiklusi. Kahe päeva jooksul külastasime Sigulda, Jurmala ja Riia linna. Esimesel päeval külastasime Tarzani parki ja Livu veeparki. Tarzani pargis said õpilased end proovile panna erinevate raskusastmetega seiklusradadel, sõita istetõstukiga mäkke ning sealt bobiga alla. Livu veepargis said õpilased nelja tunni jooksul lasta alla erinevatest torudest ja möllata "tormises meres".
Teisel päeval külastasime Cosmose illusioonimuuseumi, kus õpilased said teha lahedaid pilte. Seejärel läksime Riia loomaaeda, kus nägime erinevaid loomi, ka selliseid, keda Eesti loomaaias ei kohta, näiteks kaelkirjakuid ja flamingosid.
Siis võtsime suuna Laima šokolaadimuuseumisse, kus õpilased said oma soovi ja maitse järgi valmistada šokolaadikomme ning pärast kenasti pakitult need kaasa võtta.Viimaseks peatuseks oli Tiklu park, kus õpilased said joosta ja mängida kõrgete puude vahele tõmmatud võrkudes.
Esimese päeva õhtu veetsime mere ääres päikeseloojangut nautides, piknikut pidades ja erinevaid mänge mängides - võrkpalli, petanki ja Mölkkyt. Osad lapsed suplesid ka meres.
Tegemist oli ühe unustamatu väljasõiduga, mille jooksul kogusime palju ilusaid mälestusi.
Kogu reisi tegi seekord eriti toredaks asjaolu, et Farmi piim toetas meid oma toodetega, mida lapsed said seikluste vahepeal tarbida. Suurimad tänud Farmile!

#farmipiim

AVALEHT KOOLIPERE ÕPPIMINE KOOLIELU DOKUMENDID AJALUGU VASTUVÕTT