Spordisaavutused

Võrkpalli kooliliiga maakondlik võistlus 6.-9. klassile (T)

6. detsember 2017

Võistkond koosseisus Marina Borisova (8.a), Daniela Aro (8.b), Maria Kelder (8.b), Kertu Purgats (7.b), Marlen Ööpik (7.b) ja Elisabeth Künnapas (8.b) saavutas 1. koha.


3x3 koolidevaheline korvpall

4. detsember 2017

Võistkond koosseisus Arys Irval (4.a), Mathias Mander (5.b), Karl Aasamets (5.a) ja Oliver Štrik (5.b) saavutas oma vanusegrupis 1. koha.


TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa I etapp

28. november 2017

Teivashüpe (P) vanem vanusegrupp
1. koht Kaspar Käen (6.c)

Kõrgushüpe (T) noorem vanusegrupp
1. koht Karola Purgats (5.b)
2. koht Elery Kilter (5.a)

Kõrgushüpe (P) noorem vanusegrupp
2. koht Savva Novikov (5.b)

50 m jooks (T) noorem vanusegrupp
2. koht Karola Purgats (5.b)

50 m jooks (P) noorem vanusegrupp
1. koht Savva Novikov (5.b)

Kaugushüpe (P) vanem vanusegrupp
3. koht Hanno Vesse Mihkelson (7.b)
 

Alutaguse Noorte Mängude maakondlik rahvastepall 4.-5. klassile

2. november 2017

Tüdrukute võistkond koosseisus Karola Purgats (5.b), Keility Liis Arju (5.b), Emely Raud (5.b), Eleri Kilter (5.a), Arina Šmailo (5.b), Sandra Seppenen (5.a), Merili Lehtlaan (5.a) ja Alesja Šõšova (5.a) saavutas 1. koha.

Poiste võistkond koosseisus Ilja Shashkov (5.b), Mathias Mander (5.b), Savva Novikov (5.b), Oliver Štrik (5.b), Rudolf Rostin (4.a), Andri Amer (4.a) ja Romet Šilov (5.b) saavutas 2. koha.


Ida-Virumaa 6.-9. klasside korvpallivõistlused

14. november 2017

Võistkond koosseisus Reesi Külmhallik (9.a), Carmen Kirsika Kuusmik (8.a), Maria Kelder (8.b), Käthrin Parve (8.b), Daniela Aro (8.b), Kertu Purgats (7.b), Marlen Ööpik (7.b) ja Keitlyn Tellis (8.b) saavutas 1. koha.

12. oktoober 2017

Võistkond koosseisus Andreas Zahharov (8.b), Kermo Vinkler (8.b), Mikk Joonatan Moor (8.a), Mathias Tooming (7.b), Andero Alamets (7.a), Kert Kasemets (6.a), Kaspar Käen (6.c) ja Erki Korka (8.d) saavutas tubli 3. koha.
 

6.-9. klasside meistriliiga jalgpalli finaalvõistlused noormeestele

10. oktoober 2017

Meeskond koosseisus Martin Kruup (8.a), Roland Raidma (9.b), Martin Müüdla (9.b), Kris Viira (9.b), Erich Pullerits (9.b), Richard Tohver (8.a), Maximilian Sokolov (8.a), Gert Svetlanov (9.a) ja Hanno Vesse Mihkelson (7.b) saavutas vabariiklikul finaalvõistlusel tubli 4. koha.

Richard Tohver leidis ära märkimist ka parimate mängijate seas.

Palju õnne!


Alutaguse Noorte Mängude sügiskross

3. oktoober 2017

1.-3. klass (P)
1. koht Andero Virkebau 3.a

4.-5. klass (T)
3. koht Emely Raud 5.b

6.-7. klass (T)
1. koht Brita Piirsalu 6.b
2. koht Marlen Ööpik 7.b
3. koht Niina Vorobjova 6.b

6.-7. klass (P)
2. koht Kaspar Käen 7.b

8.-9 klass (T)
1. koht Pippi Lotta Enok 9.b
3. koht Käthryn Parve 8.b

8.-9. klass (P)
1. koht Martin Kruup 8.a
3. koht Roland Raidma 9.b
 

Ida-Virumaa koolidevahelised jalgpallivõistlused

19. september 2017

Võistkond koosseisus Martin Kruup (8.a), Roland Raidma (9.b), Martin Müüdla (9.b), Karl Johannes Rattasepp (9.b), Erich Pullerits (9.b), Kris Viira (9.b), Maximilian Sokolov (8.a), Gert Svetlanov (9.a) ja Hanno Vesse Mihkelson (7.b) saavutas 1. koha ja pääses üleriigilisele finaalturniirile.


Alutaguse Noorte Mängude teatejooksud

14. september 2017

Maastikuteatejooks 1. koht 1.-5. klass
1. koht 6.-7. klass

Teatejooksud

2. koht 1.-5. klass
1. koht 6.-7. klass
KONTAKTID
Jõhvi Põhikool
Hariduse 5
Jõhvi, Ida-Virumaa
41534 Eesti
33 95 790
 
 
      Koolimaja avatud
       E-R 7.00-20.00,
       koolivaheaegadel vastavalt
       vajadusele
 
TUNDIDE AJAD
1. tund:     08:10 - 08:55
2. tund:     09:05 - 09:50
3. tund:     10:10 - 10:55
4. tund:     11:15 - 12:00
5. tund:     12:20 - 13:05
6. tund:     13:15 - 14:00
7. tund:     14:10 - 14:55
8. tund:     15:05 - 15:50
OTSETEE
Ettevõtlik Kool
 
Kiusamisvaba Kool
 

 
Jõhvi Põhikoolis

HITSA serveris

AVALEHT KOOLIPERE ÕPPIMINE KOOLIELU DOKUMENDID AJALUGU TUNNUSTAME VASTUVÕTT