vilistlaste kokkutulek

Spordisaavutused

ANM pallilahing

1. koht
Andres Kiisel (3.a)
Henri Marten Mihkelson (3.a)
Maksim Samsonov (3.a)
Darek Bendi (3.a)
Tamerlan Ametov (3.c)
Jako Tulko (3.c)
Rihard Rose (3.c)
 
2. koht
Marta Tõnurist (2.a)
Merite Johanna Lizdenis (2.a)
Mirell Kuningas (2.a)
Sandra Soidla (3.a)
Triinu Valdmaa (3.a)
Kertu Kõue (3.b)
Mariel Õõpik (3.c)
Raheelika Almiste (3.c)
Mirell Kuningas (2.a)
 

ANM maakondlik võrkpall

1. koha saavutas võistkond koosseisus Karola Purgats (6.b), Elery Kilter (6.a), Arina Šmailo (6.b), Keitlyn Kuningas (6.b), Keility Liis Arju (6.b).
 

Suusatamine

Rihard Rose (3.c) 1. kohad vabatehnika sprindis, ühisstardis ja eraldi stardis.
Keitlyn Kuningas (6.b) 1. kohad  vabatehnika sprindis, ühisstardis ja eraldi stardis.
Andero Virkebau (4.a) 1. koht eraldistardis, II koht sprindis ja ühisstardis.
Mario Kivil (9.a)  1. koht sprindis ja ühisstardis.
Mirell Kuningas (2.a) 3. koht ühisstardis ja suusasprindis.
Kaspar Käen (7.c) 3. koht ühisstardis ja sprindis.
Mariel Ööpik (3.c) 3. koht eraldistardis.
Karola Purgats (6.b) 3. koht eraldistardis.
Sander Sosaar (3.b) 2. koht sprindis.

Rimi jalgpalli osavusfestival

1. koha saavutasid

Darek Bendi (3.a)
Henri Marten Mihkelson (3.a)
Andres Kiisel (3.a)
Marta Tõnurist (2.a)
Triinu Valdmaa (3.a)
Mariel Ööpik (3.c)
Maksim Samsonov (3.a)
Tamerlan Ahmetov (3.c)

Maakondlik rahvastepall

1. koha oma vanusegrupis saavutasid

Andres Kiisel (3.a)
Henri Marten Mihkelson (3.a)
Maksim Samsonov (3.a)
Darek Bendi (3.a)
Tamerlan Ametov (3.c)
Jako Tulko (3.c)
Rihard Rose (3.c)


ANM sügiskross

1. koha oma vanusegrupis saavutasid
Niina Vorobjova (7.b klass)
Keitlyn Kuningas (6.b klass)
Marlen Ööpik (8.b klass)
Andres Kiisel (3.a klass)
Kaspar Käen (7.c klass)
Martin Kruup (9.a klass)

2. koha oma vanusegrupis saavutasid
Sander Sosaar (3.b klass)
Andreas Zahharov (9.b klass)
Mario Kivil (9.a klass)
Karola Purgats (6.b klass)
Kristina Müür (5.c klass)


TV 10 Olümpiastarti I  Ida-Virumaa etapp

Kõige edukam võistleja oli Kaspar Käen, kes võitis kõik etapil kavas olnud vanemate poiste alad: teivashüpe 2.65, kaugushüpe 4.55 ja 50 m jooks 6,8.
Samas vanuseklassis sai Savva Novikov kaks teist kohta kaugushüppes 4.53 ja 50 m jooksus 7,2
Vanemate tüdrukute kaugushüppes saavutas Karola Purgats III koha tulemusega 4.37
Nooremate poiste seas võitis Kristo Kuzahmetov 50 m jooksu ajaga 7,4 samuti võitis Kusti Kilk teivashüppe tulemusega 1.55
Nooremate tüdrukute seas võitis Hanna-Maria Peetsalu teivashüppe tulemusega 1.45.

KONTAKTID
Jõhvi Põhikool
Hariduse 5
Jõhvi, Ida-Virumaa
41534 Eesti
33 95 790

Arvetekeskus
         johvi.arved@dstream.ee
 
      Koolimaja avatud
       E-R 7.00-20.00,
       koolivaheaegadel vastavalt
       vajadusele
 
 

 
TUNDIDE AJAD
1. tund:     08:10 - 08:55
2. tund:     09:05 - 09:50
3. tund:     10:10 - 10:55
4. tund:     11:15 - 12:00
5. tund:     12:20 - 13:05
6. tund:     13:15 - 14:00
7. tund:     14:10 - 14:55
8. tund:     15:05 - 15:50
PROJEKTID JA KOOSTÖÖPARTNERID

 

 
AVALEHT KOOLIPERE ÕPPIMINE KOOLIELU DOKUMENDID AJALUGU TUNNUSTAME VASTUVÕTT VILISTLASTE KOKKUTULEK