Eesti Koolispordi Liidu kergejõustiku meistrivõistlustel

Tagasi
22. mail toimusid Rakveres Eesti Koolispordi Liidu kergejõustiku meistrivõistlused, kus osales ka meie kooli võistkond. Saavutasime oma liigas võistkondlikult 5. koha.
Meie kooli võistkonna liikmed suutsid individuaalselt ennast mõningatel aladel ka esikolmikusse võidelda.
Karola Purgats tegi oma aladel puhta töö- nii palliviskes kui ka 600 meetri jooksus I koht. Lisette Tint saavutas kõrgushüppes II koha. Kolmanda koha vääriliselt esinesid Savva Novikov 800 meetri jooksus ja Kaspar Käen 60m jooksus.
Ilusa lõpu pani võistlustele väga põnev väike- rootsi teatejooks, kus meie võistkond tuli tublile kolmandale kohale. Nobedad jooksjad olid Käthryn Parve, Maximilian Sokolov, Karola Purgats ja Savva Novikov