Õpilased võtsid ettevõtted üle!

Ida-Viru Ettevõtluskeskuse ja Alguskeskuse koostöös valminud ning Innove poolt rahastatud projekt „Üks päev ettevõtjana“ sai avalöögi täpselt kaks kuud tagasi ning lõppes eile väga elava messiga Jewe keskuses kogu linnarahvale. Eilsele üritusele olid kaasatud kõik kümme projektis osalenud kooli ning messil oli esindatud 54 ettevõtet Ida-Virumaalt.

Paari kuuga omandasid osalevad õpilased teadmisi sellest, kuidas messi korraldada ning kujundada messistendi, kuidas kokku panna reklaamvideot, kuidas võita kliendi või ka miljonäri tähelepanu smiley ehk siis kuidas koostada „liftikõnet“.

Projekti käigus pidid õpilased leidma endale koostööks kohaliku ettevõtte või asutuse, kelle töö neid huvitab ning keda nad esindada soovivad. Hea on tõdeda, et leidsime oma koolile mitmeid väga toredaid koostööpartnereid, mille esindajad olid valmis oma aega ja tahtmist koolile ja õpilastele panustama. Õpilased said väärt kogemuse suheldes ettevõtete esindajatega, samuti käidi töövarjuna ettevõtete tööga tutvumas, koostööd tehes viidi läbi mess meie koolis ning Jewe keskuses. Ühe lõpptulemusena valmis projekti käigus esindatavast ettevõttest või asutusest ka reklaamvideo.

Rohkem pilte galeriis.

Aitäh teile panuse eest, projektis osalenud õpilased!

Suur tänu meie koostööpartneritele ja ettevõtte esindajatele:

Tartu Halduskohtu Jõhvi Kohtumaja ja Merike Mägi,
RemedyWay OÜ ja Ahti Leppik,
Möller Auto ja Ilmar Aun,
Farmi Piimatööstus AS ja Marina Fjodorova,
Eesti Energia ja Riine Urbala ning Merilin Keerme,
Volvo Estonia OÜ ja Birgt-Helis Heinsalu ning Tiit Vanamölder,
MTÜ Virumaa Metsaühistu ja Mikk Värimäe.

Kadi Rebban,
Projekti koordinaator